Завадовська Оксана Іванівна

/Files/images/vchitel/Слайд2.JPGТелефон: 044-574-15-72

Факс: 044-574-15-72

E-mail: zoi1830@gmail.com

Основні функції та напрямки роботи:
  • Забезпечує реалізацію єдиної державної політики освіти згідно ст.5Закону України "Про освіту" і діє від імені навчального закладу.
  • Здійснює підбір і розстановку педагогічних кадрів, навчальнодопоміжних працівників і обслуговуючого персоналу.
  • Забезпечує зміцнення, розвиток і раціональне використаннянавчально- матеріальної бази школи.
  • Забезпечує вимоги санітарно-гігієнічної режиму, техніки безпеки, охорони праці.
  • Керує роботою педагогічної радиВідповідає за виконвння її рішень,вирішує віс питання, повязані з організацією роботи з батькампи, особами, які їх заміняють, громадькістю і підприємствами, які надають допомогу школі.
  • Здійснює набір учнів до 1-х та 10-х класів, прийом дітей до школи
  • Відповідає за проведення медичного обстеження педагогічних працівників, учнів
Біографічна довідка:

вчитель вищої категорії, вчитель методист