• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Літній мовний табір «Friends»

/Files/images/tabr/001.JPG/Files/images/tabr/002.JPG/Files/images/tabr/003.JPG/Files/images/tabr/004.JPGЛітній мовний табір «Friends»у СЗШ № 42.

Літо – це час, який навмисне придуманий для відпочинку. Влітку можна відпочивати: на морі, березі річки, озера, в лісі, в парку або на галявині, а можна відпочивати просто у своїй школі.

Мрія кожної дитини – піти на літні канікули відразу після закінчення навчального року. Мрія кожного батька та матері – бачити, як власні діти навчаються із задоволенням під час літніх канікул.

А чому б не поєднати мрії, і прийняти одне рішення? 1 червня 2016 року у СЗШ № 42 розпочав роботу літній мовний табір «Friends» . У нашій школі це вперше – канікули з вивченням іноземної мови в супроводі керівників груп та волонтерів, які надають нашим дітям прекрасну можливість поєднувати приємне з корисним – відпочинок з вивченням англійської мови!

У нашому таборі, крім інтерактивних та інтенсивних занять з англійської мови, чекають захоплюючі конкурси, вікторини, майстер-класи та театральні бали, ігри-подорожі та веселі змагання . Кожен день обіцяє бути цікавим та захоплюючим!

Сьомий день табору...
/Files/images/tabr/1.jpgКосмос… Далеко не кожен дорослий розуміє всю суть цього складного поняття. А як пояснити маленькій дитині, що таке космос? Для дітей не існує нічого, крім того, що їх оточує. Тому зрозуміти, що десь над нами є планети, що за блакитним небом ховається ще щось, дуже важко. Але можливо, якщо робити все продумано і правильно.
А наші чудові викдадачі сьогодні "поринули" в цей чудовий світ... Спочатку пролетіли по Сонячній системі і зупинились на нашій планеті...
/Files/images/tabr/2.jpg/Files/images/tabr/3.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 934

Коментарi