У школі приділяється увага роботі з обдарованими дітьми. Учні нашої школи є учасниками районних олімпіад, конкурсів-захистів робіт МАН «Дослідник» тощо. У 2014 – 2015 навчальному році призерами шкільних олімпіад стало 177 учнів. Переможцями ІІІ (міського) етапу учнівських олімпіад стали:

прізвище та ім’я учня клас місце предмет учитель
1 Пецурківська Марія 7-Б І Інформаційні технології (номінація «Комп’ютерна графіка») Шевченко І.М.
2 Пецурківська Марія 7-Б ІІ Образотворче мистецтво Антоненко Т.В.

Переможцями ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад стали:

прізвище та ім’я учня клас місце предмет учитель
2 Введенська Алісія 7-Б ІІІ Інформаційні технології (номінація «Комп’ютерна графіка») Шевченко І.М.

Участь у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН «Дослідник»:

прізвище та ім’я учня клас місце предмет/секція учитель
1. Суховієнко Ганна 11-А ІІІ Історія України/ Історія України Ткаченко О.П.
2. Река Катерина 11-А ІІ Фізика/Експериментальна фізика Мізик Н.П.
3. Богданюк Богдана 11-А ІІ Біологія/Медицина Полюх В.М.
4. Кузбит Ольга 11-А ІІ Хімія/Хімія довкілля Шкот С.Б.
5. Чепіль Ірина 11-А ІІІ Українська мова та література/ Українська література Одинець С.Ф.
6. Ольховик Анна 9-А ІІІ Українська мова та література/ Українська література Гаврилко О.М.
7. Тритеніченко Вікторія 9-Б ІІІ Українська мова та література/ Світова література Моргун Н.П.