Екскурсія 5-А і 5-В класів

2016-12-01

/Files/images/shapoval/muza/1.jpg

1 грудня учні 5- А та 5-В класів (кл.керівники Шаповал Т.Ю., Чуб Л.М.) відвідали Національний музей декоративно - прикладного мистецтва, що знаходиться на території Києво-Печерської Лаври. Експозиція музею починається з 15 століття. На сьогоднішній день - це один з найбільших музеїв народної творчості. Вся експозиція музею декоративного мистецтва складається з 2 частин. Кожна частина містить у собі кілька розділів: різьблення по дереву, кераміка, текстиль, вишивка, одяг, вироби зі скла, порцеляна й живопис. Величезне задоволення діти одержали від майстер класу, присвяченому картинам Катерини Білокур, кожен учень спробував бути художником.

/Files/images/shapoval/muza/3.jpg/Files/images/shapoval/muza/4.jpg/Files/images/shapoval/muza/5.jpg/Files/images/shapoval/muza/6.jpg