Марафон єдності "Теплота наших рук і сердець єднає мости українських душ в усьому світі"

2017-01-20

/Files/images/den_sobornost/5.jpg

20.01.2017 р. у переддень великого для України Дня Соборності у школі /Files/images/den_sobornost/1.jpg/Files/images/den_sobornost/2.jpgпройшов марафон єдності "Теплота наших рук і сердець єднає мости українських душ в усьому світі". Метою заходу було донести до учнів ідеї соборності, єдності та суверенності держави, головної умови розвитку /Files/images/den_sobornost/5.jpgнезалежної України; сприяти формуванню й розвитку громадянської та національної самосвідомості. Учні 5- А ( кл.кер.: Шаповал Т. Ю.), 5-В ( кл.кер.: Чуб Л. М.), 7-Б ( кл.кер.: Балабан І. А.), 8-А(кл.кер.:Брянська Л. Є.), 11-А (кл.кер.:Гаврилко О. М.) класів продемонстрували справжню єдність і спільними зусиллями підготували низку цікавих фактів про Україну, читали гуморески, вірші, інсценували літературні твори, співали пісень і організували флешмоб. Захід пройшов у затишній домашній атмосфері. Дякуємо модератору зустрічі Чуб Людмилі Миколаївні.

/Files/images/den_sobornost/3.jpg/Files/images/den_sobornost/4.jpg/Files/images/den_sobornost/6.jpg