"Волонтерство- Велика місія доброго серця"

2017-01-23

/Files/images/volonterstvo/3.jpg

"Волонтерство- Велика місія доброго серця"- стверджує п'ятикласниця Пікуль Елічка, яка завжди долучається до всіх благодійних акцій у школі. Напередодні Новорічних свят учнями нашої школи було зібрано багато корисних і конче необхідних речей на передову захисникам України. Всі ці речі нам допоміг передати випускник нашоі школи Саша Вараниця, але після цього учні продовжували зносити провіант. Його вже після свят допомогли відправити "наші волонтери" Саша Магурова і Настя Одінцова, як завжди приїхали до нас з подарунками (поповнили експозицію нашого шкільного музею новими експонатами). А ми їм ще й кришечок надодач. Дякуємо нашим учням, їх батькам за добре серце і правильне виховання дітей. А ще низький уклін волонтерам, за те що роблять " Велику місію..."

/Files/images/volonterstvo/2.jpg/Files/images/volonterstvo/1.jpg/Files/images/volonterstvo/3.jpg