9 лютого учні 5-А і 5-В класів відвідали унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум».

2017-02-09

/Files/images/shapoval/5a/1.jpg

«Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках. Діти відчули себе справжніми дослідниками, «доторкнутися» до науки: власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, зазирали у нескінченність, спробували створити блискавку, здійснили багато відкриттів для себе. Незабутньо провели дозвілля діти: можливість вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не залишає байдужим. Найбільше що вражає в музеї можна торкатися експонатів, експериментувати, проводь досліди. Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і є можливість відірвати дітей від телевізорів і комп’ютерів.