Перемога нашої учениці

2018-10-07

/Files/images/nov/1 (4).jpg

Вчора був дуже-дуже яскравий день, який мотивує і надихає)))

По-перше, перемогла наша учениця Марія ПЕЦУРКІВСЬКА -- зайняла I місце (старша вікова категорія) у IV Всеукраїнському творчому конкурсі «Україна - арт-країна»! По-друге, ця перемога буде мотивувати наших юних художників: треба працювати, щоб отримати результат. Не сумуйте - ваші головні перемоги ще попереду)Міжнародна арт-комісія фактично вже до початку презентації звернула увагу на творчу роботу Марії «Затишок рідного дому». Залишалося лише одне: гідно презентувати та розкрити авторський задум. Маша впоралася з цим завданням на відмінно) Маріє, щиро вітаємо тебе з заслуженою перемогою! Пишаємося тобою!!!

/Files/images/nov/1 (1).jpg/Files/images/nov/1 (2).jpg/Files/images/nov/1 (3).jpg/Files/images/nov/1 (5).jpg/Files/images/nov/1 (6).jpg/Files/images/nov/1 (7).jpg