Шановні учні, батьки та вчителі!

2020-08-21

/Files/images/увага.png

Шановні учні, батьки та вчителі, наша школа активно готується до нового 2020/2021 навчального року.

Навчальний процес обов’язково розпочнеться 1 вересня але у нових умовах. Щоб учні та вчителі змогли дотримуватися рекомендованих правил безпеки, передбачаєтья різний час початку занять, у школі працюватиме два входи до приміщення закладу (жовтий та синій) та створено два окремих сектори навчання (жовтий та синій), розроблені відповідні маршрути та інформативні таблиці. Пересування по школі буде мінімалізоване: класи не будуть переходити між кабінетами.Відповідно до Тимчасових рекомендацій адміністрацією школи прийнято рішення не проводити святкову лінійку: класні керівники зустрінуться з учнями на першому тематичному уроці.Педагогічний колектив школи чекає своїх любих учнів!