2015-12-20

/Files/images/novini/0.JPG

20.12.2015 Діти пільгових категорій школи № 42 відвідали Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва та переглянули виставу.

/Files/images/novini/1.JPGЗа сюжетом вистави неслухняна і пустотлива дівчинка, написавши лист до Миколая відправилася в мандрівку, щоб особисто йому його передати. Але під час мандрівки її поведінка змінилася, адже вона зустріла багато казкових героїв, які навчили її бути доброю. На юних глядачів чекали фантастичні відкриття – справжні новорічні пісні і танці, несподівані повороти сюжету, веселі конкурси, повчальні історії! Діти залишилися у захваті від перегляду чарівної вистави.

/Files/images/novini/2.JPG