Забули про кришечки? А ми – ні!

2016-02-12

/Files/images/krishechki/0.JPG

/Files/images/krishechki/2.JPG/Files/images/krishechki/1.JPGПерший тиждень навчання після карантину одразу довів, що наші учні не гаяли часу і не лише вчили домашні завдання, а й збирали кришечки. Діти пам’ятають про шкільну акцію «Збираємо кришечки – бережемо природу – рятуємо життя», метою якої є збір пластикових кришечок (від харчової ПЕТ тари), які віддаються на переробку (з допомогою волонтерської організації «Дарничанка»), а на отримані кошти купуються ліки та товари медичного призначення для прифронтових лікарень. Так, у І семестрі 2015-2016 н.р. наші учні зібрали 163 кг кришечок, а це – 853грн (а це, на хвилиночку, 100 пар хірургічних рукавиць і 30 флаконів фізрозчину). Почався ІІ семестр, акція продовжена, а у нас уже понад 50 кг, які ми передали нашим волонтерам Анастасії Одінцовій і Олександрі Магуровій. Доречі, завітали вони до нас не з пустими руками, привезли фотозвіти про передачу всіх наших листів, необхідних речей для військових, смачненьких солодких подарунків до Дня Святого Миколая та Нового року. А також вручили подяку за збереження навколишнього середовища та допомогу у волонтерській роботі. Дуже вдячні їм за те, що забирають кришечки невеликими партіями, бо їх незручно зберігати. Варто відзначити і учнів, які самостійно збирають дуже багато кришечок (від 1 до 12 кг). Приємно, що учні СЗШ № 42 – обирають чисте майбутнє задля доброї справи.

/Files/images/krishechki/3.JPG/Files/images/krishechki/5.JPG/Files/images/krishechki/6.JPG/Files/images/krishechki/7.JPG