«Смаколики» для птахів

2016-02-15

/Files/images/smakoliki/0.JPG

«Смаколики» для птахів

У школі в рамках участі у природоохоронній акції «Допоможемо птахам узимку» відбулася трудова акція з виготовлення шпаківень і годівниць, «смаколиків» для пташок під гаслом «Стрітення настало, усім нагадало: готуйся птахів зустрічати!». Учні 2-4 класів на уроках трудового навчання і природознавства власноруч зробили годівнички для пташок і «смаколики» (вироби з тіста, начинені насінням, злаковими культурами, різноманітною крупою для пташок). Зібралися всі разом і вивісили на подвір’ї школи. Вже з початкових класів формуємо в учнів гуманне та бережливе ставлення до птахів.